Hyppää pääsisältöön

Yhteystiedot ja hallitus

Suomen HCP Golf ry
Borgmästarsinkatu 43
10320 Karjaa

Heikkilä Kari, toiminnanjohtaja
+358 (0) 440 533 804
info@suomenhcpgolf.fi


Pankkiyhteys:
Nordea,
IBAN: FI20 1011 3000 2283 03
SWIFT / BIC: NDEAFIHH
Maksaessasi, muista laittaa maksajan nimi ja maksun aihe tiedonantoja kohtaan.


Hallitus, yhteystiedot:

Notkola, Veijo, puheenjohtaja 2019 – 2020
+358 (0) 40 509 4182 |  veijo.notkola@gmail.com

Pessi Timo, varapuheenjohtaja 2019 – 2020 AV Golf asiat
+358 (0) 50 554 5447 | timo.pessi@outlook.com

Syrjänen Jukka, jäsen 2019
+358 (0) 400 446 592  |  jysyhcp@gmail.com

Rantanen Jari (SO), jäsen 2019 – 2020
+358 (0) 40 521 3281 | jari.rantanen@tieto.com

Lindblom Harri, jäsen 2019-2020
+358 (0) 44 361 7353  | lindblom.harri@gmail.com

Leväinen Jarmo, jäsen 2019
+358 45 1394 418  |  jarmo.levainen@kolumbus.fi

Perttunen Jarmo, jäsen 2019
+358 (0) 50 560 3159 | jarmo.perttunen@tamk.fi

Mäkinen Virpi, jäsen 2019 – 2020
+358 (0) 40 551 4468 | virpi.makinen@soveli.fi

Siikonen Johannes, kilpagolfin edustaja jäsen 2019 – 2020
+358 (0)44 379 4528 | johannes.siikonen@gmail.com


HCP ry kunniapuheenjohtaja 2005- nimetty emerituspääjohtaja Erkki Aho.


EUROPEAN DISABLED GOLF ASSOCIATION EDGA
MEDICAL COMMITTEE
2008 – 

Markku Varpela, ortopedi, kirurgi (jäsen)
+358 (0)9 6962 940
GSM +358 (0)400 445 754
markku.varpela@aava.fi

Eija Helminen, terapeija (jäsen)
GSM +358 (0)400 703 571
eija.helminen@terapeija.inet.fi

Yhteistyökumppanimme

Soveltava Liikunta SoveLi ryHandigolfGolfpoint