Hyppää pääsisältöön

Kevään golfleirille ilmoittautuminen on auki!

Julkaistu 13.1.2022
Leiri 2022

Perinteinen kevään HCP Golfleiri pidetään 25.-27.5.2022 (HUOM! Aika muuttunut!) Iitti Golfin upeissa maaseutumaisemissa. Yöpymiset tuttuun tapaan Pajulahden Urheiluopistolla.

Leirin tarkka hinta määräytyy lopullisen osannottajamäärän mukaisesti. Ohjelmakin tarkentuu vielä kevään aikana. Ilmoittautuminen on alustava, joten lopullisen hinnan ja ohjelman selvittyä voit vielä perua osallistumisesi. Joka tapauksessa hinta tulee olemaan yhdistyksen jäsenelle todella edullinen. Leiriläiset valitaan ilmoittautumisjärjestyksessä, joten ei kuitenkaan kannata aikailla liikaa.

Lue lisää ja ilmoittaudu mukaan tästä linkistä!

Hauskaa on ollut leirillä aina!

PS. Mikäli et ole vielä yhdistyksemme jäsen, ilmoittaudu jäseneksi, jonka jälkeen voit ilmoittautua leirille

Yhteistyökumppanimme

Suomen Paralympiakomitea ry SoveLi

Viking Lime

Handigolf